streda 6. novembra 2013

EVA December 2013: Taťána Kuchařová

Obálka je úžasná, červená, vianočná takým neprvoplánovým spôsobom :) Vzorka aviváže Persil Black Expert (lol...), vzorka make-upu Maybelline Affinimat, voňavá stránka Guess Girl/Girl Belle. V budúcom čísle diár - rovnaký ako na tento rok, zlaté dosky v kombinácii s ružovou alebo zelenou.

10 komentárov :

 1. Keď si včera písal, že obálka Evy je ešte krajšia ako tá od Emmy, bola som veľmi zvedavá. A hovorím WOW! Taťánu nemusím, to je fakt, ale titulka nádherná, vianočná a iná, na aké som u Evy zvyknutá :). Takto by mohli prekvapovat každý mesiac :). Teším sa na toto číslo, hoci si ho prečítam až na začiatku decembra, keď sa dostanem domov. Ale inak aj svetlomodrá Emma je veľmi krásna.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super to vyzera, uz je to v predaji?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Sa uz tesim na to buduce cislo s diarom, tento rok co bol, bol super, taky prakticky a teraz zevraj ma byt zlaty, juchuu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. chcem sa iba opýtať či neviete náhodou kedy bude v predaji číslo s diárom?ďakujem.

   Odstrániť
 4. obálka ma vôbec nejako neohuruje, obsahovo to bude znova určite plné článkov - Ako zbaliť chlapa, komerčné reklamy typu čo je treba si kúpiť na tento kvartál do šatníka a trochu treba zalepiť aj oči s vzorkou.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Som prekvapená, obsahovo po dlhej dobe celkom dobré.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. EVU som nikdy nekupovala a kupovať nebudem. Stačí prelistovať na pumpe, nič ohurujúce.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. mne sa eva velmi paci a toto cislo je po... dobree

  OdpovedaťOdstrániť
 8. velmi pekneee aj obsahovo velmi vydarene cislo

  OdpovedaťOdstrániť