utorok 27. decembra 2011

Dolce & Gabbana končia so starým štýlom

Návrhári módnych odevov Domenico Dolce a Stafan Gabbana chcú oživiť svoju módnu líniu. Vyhlasujú konkurz na hudobného režiséra. Úlohou je vytvoriť rozlúčkový track.


Známy štýl predstavili návrhári posledný krát vo svojej jarnej kolekcii pre rok 2012. Potom sa rozhodli dať značke novú tvár, osloviť chcú aj nové kategórie zákazníkov. Dôvodom je, že na trhu módy sa jednotlivé značky začali kanibalizovať navzájom. Príliš sa nelíšili ani v cenovej politike, čo chce D&G zmeniť. Prejsť plánuje k pôvodnej signatúre , čím by značka mala získať novú energiu a silu.

Príležitosť dáva aj svojim fanúšikom – účinkovať v klipe. D&G oprášil tanečnú nahrávku D&G is Love, ktorá bola vytvorená pred 15 rokmi Stafanom Gabbana. Staronovou tanečnou mantrou chce osloviť nadšencov, ktorí si trúfajú stať sa hudobným režisérom a pripraviť rozlúčkový klip pre doterajšiu módnu líniu.

D&G vyzýva svojich fanúšikov, aby sa stali priamou súčasťou prerodu značky a uploadovali svoje video na www.dandgisdandg.com. Najlepšie z nich bude použité ako brandované video. Termín prihlásenia je 14. decembra – 9.januára.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára